LISTA DARCZYŃCÓW

 

Bałuk Wacław z Warszawy
Białecki Mariusz z Twardogóry
Błyszcz Marek z Lisowic
Borzęcka Ewa z Warszawy
Borzęcki Andrzej z Warszawy
Chmielewski Aleksander z Warszawy
Chorągwicki Wiesław z Czerńca
Dąbrowski Tadeusz z Warszawy
Doliński Janusz z Warszawy
Dominas Czesław z Nowej Rudy
Drożdżak Magdalena z Nowej Rudy
Dwořak Zdenek z Bílíny, Czechy
Ducki Piotr z Krakowa
Figiński Henryk z Warszawy
Figiński Piotr z Warszawy
Fros Krzysztof z Rybnika
Giemza Arkadiusz z Miedzianki
Glapińska Beata z Bełchatowa
Gołasa Artur z Warszawy
Gradzikiewicz Jacek z Węgier
Grąbczewska Barbara z Warszawy
Gut Piotr z Warszawy
Hanczel Krzysztof z Krzywiny
Hiscocks Jamie z Bexhill, Wielka Brytania
Hurtownia Druza ze Szczecina
Hutt Nigel z Doncaster, Wielka Brytania
Ignaciak Adam z Warszawy
Iwańcow Wiesław z Bełchatowa
Iwański Zygmunt z Warszawy
Jania Marian z Nowej Rudy
Jastrzębski Lubomir z Warszawy
Jastrzębski Marcin z Łodzi
Jeziórski Piotr z Woli Rasztowskiej
Kluwa Adam z Nowej Rudy - Zatorza
Kopalnia Bukowa Góra w Łącznej
Korbas Barbara z Nowej Rudy
Kozłowski Wojciech z Warszawy
Krupa Stanisław z Warszawy
Kruszewski Łukasz z Zakopanego
Leszczyk Mieczysław z Opola
Ławnik Sławomir z Warszawy
Łopatka Amanda z Polanicy-Zdrój
Martiszyn Andriej ze Lwowa, Ukraina
Mazurek Adam z Warszawy
Mikołowicz Janusz z Warszawy
Morawski Arkadiusz z Kłodzka
Motyka Kuba ze Słupca
Niegowski Kamil z Woli Rasztowskiej
Niziołek Arnold z Kletna
Ochmański Tomasz z Warszawy
Pankiewicz Marek z Witnicy
Parafiniuk Jan z Warszawy
Petzka Adam z Warszawy
Pławiak Zbigniew z Miedzianki Śląskiej
Praszkier Tomasz z Warszawy
Przybylski Krzysztof z Warszawy
Raróg Paweł z Nowej Rudy
Riedel Ryszard z Brwinowa
Rudeński Dawid z Kłodzka
Rybski Ryszard z Kowar
Sarul Piotr z Nowego Kościoła
Sawicki Ryszard z Warszawy
Shimizu Penny z Hopkins, Stany Zjednoczone
Marek Skowron z Warszawy
Sobiela Jacek z Nowej Rudy
Szczerbin Piotr ze Świdnicy
Szumski Zbigniew z Lasek
Szuturm Aleksander z Oławy
Szybiak Robert z Dubiecka
Szyszko Rafał ze Ślesina
Špalek Jiři z Kladna, Czechy
Śliwa Przemysław z Myślenic
Spółdzielnia Pracy Kopaliny mineralne” w Tumlinie
Tomczak Ryszard z Kostrzy
Udod Paweł z Nowej Rudy
Wasiak Robert z Nowej Iwicznej
Wasilewski Witold z Warszawy
Wiącek Olga z Bystrzycy Górnej
Wieczorek Jarosław z Warszawy
Wierzchowiecki Marek z Warszawy
Wiza Aleksander z Warszawy
Wiśniewski Rafał z Białego Stoku
Wolski Patryk z Lwówka Śląskiego
Wrona Łukasz z Warszawy
Zbiciak Katarzyna z Warszawy
Zakłady „Hydromech” w Kowarach
Zakłady Metalchem w Rudkach
Zaleski Andrzej z Wrocławia
Żak Ida z Warszawy
Żochowski Paweł z Warszawy

 

Jeżeli chcesz szybko przejść do nadrzędnej strony kliknij poniższy interaktywny przycisk.

 

UWAGA!!! Jeżeli wykryjecie jakieś niezauważone przeze mnie błędy proszę o informację. Za wszelkie konstruktywne uwagi z góry serdecznie dziękuję.

JESTEŚ    GOŚCIEM

W SUMIE OD ZAŁOŻENIA WITRYNY W 2005 ROKU ODWIEDZONO JĄ
JUŻ   RAZY